Київська Софіївська Борщагівка Ательє пошиву і ремонту одягуАтельє пошиву і ремонту одягу Софіївська Борщагівка

Ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • S.Elena
  Софіївська Борщагівка, вулиця Райдужна, тел. 0 (63) 158-48... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Райдужна, 165, тел. +380(63)158-48-93 детальніше
  Ательє пошиву і ремонту одягу S.Elena знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Райдужна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Tm&tm
  Софіївська Борщагівка, вулиця Миру, тел. 0 (44) 362-20... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Миру, 40, тел. +380(44)362-20-09 детальніше
  Ательє пошиву і ремонту одягу Tm&tm знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Ательє з пошиття та ремонту одягу
  вулиця Боголюбова, тел. 0 (97) 252-22... показати
  вулиця Боголюбова, 7, тел. +380(97)252-22-62 детальніше
  Ательє пошиву і ремонту одягу Ательє з пошиття та ремонту одягу знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Боголюбова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

коротко про ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані ательє пошиву і ремонту одягу, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про три ательє пошиву і ремонту одягу поряд з цим місцем серед яких S.Elena, Tm&tm, Ательє з пошиття та ремонту одягу , які розташовані на вул. Райдужна, вул. Миру, вул. Боголюбова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ательє пошиву і ремонту одягу.

 • Скільки Ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 3 Ательє пошиву і ремонту одягу.

 • Які Ательє пошиву і ремонту одягу найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка: S.Elena, Tm&tm, Ательє з пошиття та ремонту одягу.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ательє пошиву і ремонту одягу, перейдіть на сторінку Ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Ательє пошиву і ремонту одягу залежать від конкретної послуги і Ательє пошиву і ремонту одягу. Locator.ua дає можливість всім Ательє пошиву і ремонту одягу вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ательє пошиву і ремонту одягу.

 • Послугами яких Ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ательє пошиву і ремонту одягу, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: S.Elena, Tm&tm, Ательє з пошиття та ремонту одягу.

 • Як зв'язатись з цими Ательє пошиву і ремонту одягу?

  Контакти для зв'язку з цими Ательє пошиву і ремонту одягу ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ательє пошиву і ремонту одягу у Софіївська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

ремонт одягу, підгонка одягу по фігурі, пошиття одягу з хутра, пошиття спецодягу на замовлення, пошиття одягу з текстилю, пошиття суконь, пошив юбок, пошиття одягу зі шкіри, вишивка на одязі, хімчистка текстилю, встановлення/заміна замків на одязі, перекроювання шкіряних курток, хімчистка весільних суконь, текстильні тканини, хімчистка пальто, хімчистка одягу, чистка ковдр, ремонт шкіряних виробів, хімчистка ковдр, вкорочення/підшив брюк