Київська Софіївська Борщагівка Бари, пабиБари, паби Софіївська Борщагівка

Бари, паби у Софіївська Борщагівка

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Black bar
  вулиця Молодіжна, тел. 0 (63) 700-00... показати
  вулиця Молодіжна, 4, тел. +380(63)700-00-92 детальніше
  Black bar - лаунж бар в ЖК Sofia Residence Тут ви можете заспокоїти свої нерви та забути на деякий час про всі турботи В меню: Класичні та авторські коктейлі Шоти та алкогольні напої...
 • Банкетный двор КалинкинЪ
  вулиця Садова, тел. 0 (67) 490-69... показати
  вулиця Садова, 12в, тел. +380(67)490-69-99 детальніше
  Бари, паби Банкетный двор КалинкинЪ знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Садова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 00:00.
 • Бар- сауна Б-52
  Софіївська Борщагівка, вулиця Пушкіна, тел. 0 (97) 024-82... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Пушкіна, 24б, тел. +380(97)024-82-82 детальніше
  Бари, паби Бар- сауна Б-52 знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Пушкіна. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

коротко про бари, паби у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані бари, паби, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про три бари, паби поряд з цим місцем серед яких Black bar, Банкетный двор КалинкинЪ, Бар- сауна Б-52 , які розташовані на вул. Молодіжна, вул. Садова, вул. Пушкіна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці бари, паби.

 • Скільки Бари, паби у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 3 Бари, паби.

 • Які Бари, паби найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Бари, паби у Софіївська Борщагівка: Black bar, Банкетный двор КалинкинЪ, Бар- сауна Б-52.

 • Де знаходиться найближчі від мене Бари, паби у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Бари, паби, перейдіть на сторінку Бари, паби у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Бари, паби у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Бари, паби залежать від конкретної послуги і Бари, паби. Locator.ua дає можливість всім Бари, паби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Бари, паби.

 • Послугами яких Бари, паби у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Бари, паби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Black bar, Банкетный двор КалинкинЪ, Бар- сауна Б-52.

 • Як зв'язатись з цими Бари, паби?

  Контакти для зв'язку з цими Бари, паби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Бари, паби у Софіївська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

Літня тераса, купель, паста, російська баня, російська кухня, американська кухня, водоспад, сніданок, караоке, Українська кухня, спортивні трансляції, плавальний басейн, кава з собою