Київська Софіївська Борщагівка Дитячі садкиДитячі садки Софіївська Борщагівка

Дитячі садки у Софіївська Борщагівка

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Детский центр-сад Моя Капитошка
  вулиця Боголюбова, тел. 0 (95) 628-39... показати
  вулиця Боголюбова, 6, тел. +380(95)628-39-96 детальніше
  Дитячі садки Детский центр-сад Моя Капитошка знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Боголюбова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • Новософиевская школа
  вулиця Академіка Шалімова, тел. 0 (68) 255-10... показати
  вулиця Академіка Шалімова, 69, тел. +380(68)255-10-10 детальніше
  Дитячі садки Новософиевская школа знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Академіка Шалімова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Детский сад Смайлик
  вулиця Боголюбова, тел. 0 (66) 784-29... показати
  вулиця Боголюбова, 18, тел. +380(66)784-29-99 детальніше
  Дитячі садки Детский сад Смайлик знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Боголюбова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 19:30.

коротко про дитячі садки у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані дитячі садки, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про три дитячі садки поряд з цим місцем серед яких Детский центр-сад Моя Капитошка, Новософиевская школа, Детский сад Смайлик , які розташовані на вул. Боголюбова, вул. Академіка Шалімова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі садки.

 • Скільки Дитячі садки у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 3 Дитячі садки.

 • Які Дитячі садки найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі садки у Софіївська Борщагівка: Детский центр-сад Моя Капитошка, Новософиевская школа, Детский сад Смайлик.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі садки у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі садки, перейдіть на сторінку Дитячі садки у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі садки у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Дитячі садки залежать від конкретної послуги і Дитячі садки. Locator.ua дає можливість всім Дитячі садки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі садки.

 • Послугами яких Дитячі садки у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі садки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Детский центр-сад Моя Капитошка, Новософиевская школа, Детский сад Смайлик.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі садки?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі садки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі садки у Софіївська Борщагівка