Київська обл. Софіївська Борщагівка Доставка Доставка їжї та обідівДоставка їжї та обідів Софіївська Борщагівка

Доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Pizza Famiglia
  вулиця Боголюбова, тел. 0(93)392-49-6... показати
  вулиця Боголюбова, 12, тел. 0(93)392-49-67 детальніше
  Доставка їжї та обідів Pizza Famiglia знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Боголюбова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 23:00.
 • Ресторан PiriPiri
  вулиця Сагайдачного, тел. 0(44)500-50-3... показати
  вулиця Сагайдачного, 16, тел. 0(44)500-50-30 детальніше
  Доставка їжї та обідів Ресторан PiriPiri знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Сагайдачного. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.
 • FineFood pizza&sushi
  Софіївська Борщагівка, вулиця Горького, тел. 0(44)502-73-0... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Горького, 5б, тел. 0(44)502-73-03 детальніше
  Доставка їжї та обідів FineFood pizza&sushi знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Горького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.
 • Sushi Lines
  вулиця Боголюбова, тел. 0(68)111-12-1... показати
  вулиця Боголюбова, 18, тел. 0(68)111-12-11 детальніше
  Доставка їжї та обідів Sushi Lines знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Боголюбова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 23:00.

коротко про доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані доставка їжї та обідів, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про чотири доставка їжї та обідів поряд з цим місцем серед яких Pizza Famiglia, Ресторан PiriPiri, FineFood pizza&sushi та інші , які розташовані на вул. Боголюбова, вул. Сагайдачного, вул. Горького і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці доставка їжї та обідів.

 • Скільки Доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 4 Доставка їжї та обідів.

 • Які Доставка їжї та обідів найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка: Pizza Famiglia, Ресторан PiriPiri, FineFood pizza&sushi.

 • Де знаходиться найближчі від мене Доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Доставка їжї та обідів, перейдіть на сторінку Доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Доставка їжї та обідів залежать від конкретної послуги і Доставка їжї та обідів. Locator.ua дає можливість всім Доставка їжї та обідів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Доставка їжї та обідів.

 • Послугами яких Доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Доставка їжї та обідів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Pizza Famiglia, Ресторан PiriPiri, FineFood pizza&sushi.

 • Як зв'язатись з цими Доставка їжї та обідів?

  Контакти для зв'язку з цими Доставка їжї та обідів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Доставка їжї та обідів у Софіївська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

Рибна кухня, М'ясна кухня, Середземноморська кухня, Безкоштовний Wi-Fi, кухня слов'янських народів, доставка суші, чеська кухня, японська кухня, континентальна кухня, змішана кухня, Європейська кухня, французька кухня, німецька кухня