• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Нотаріус Андросов Євген Олександрович
  проспект Героїв Небесної Сотні, тел. 0 (98) 227-02... показати
  проспект Героїв Небесної Сотні, 32, тел. +380(98)227-02-20 детальніше
  Посвідчення договорів: Договір купівлі-продажу квартири, договір купівлі-продажу земельної ділянки, договір купівлі-продажу нежитлового приміщення, договір дарування, договір міни, договір позики,...
 • Приватний нотаріус Ласкаржевська Ія Зігмундівна
  Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна, тел. 0 (44) 374-09... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна, 105/1, тел. +380(44)374-09-10 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Ласкаржевська Ія Зігмундівна знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

коротко про нотаріуси у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані нотаріуси, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про дві нотаріуси поряд з цим місцем серед яких Нотаріус Андросов Євген Олександрович, Приватний нотаріус Ласкаржевська Ія Зігмундівна , які розташовані на пр. Героїв Небесної Сотні, вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нотаріуси.

 • Скільки Нотаріуси у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 2 Нотаріуси.

 • Які Нотаріуси найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Нотаріуси у Софіївська Борщагівка: Нотаріус Андросов Євген Олександрович, Приватний нотаріус Ласкаржевська Ія Зігмундівна.

 • Де знаходиться найближчі від мене Нотаріуси у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Нотаріуси, перейдіть на сторінку Нотаріуси у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Нотаріуси у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Нотаріуси залежать від конкретної послуги і Нотаріуси. Locator.ua дає можливість всім Нотаріуси вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Нотаріуси.

 • Послугами яких Нотаріуси у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Нотаріуси, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Нотаріус Андросов Євген Олександрович, Приватний нотаріус Ласкаржевська Ія Зігмундівна.

 • Як зв'язатись з цими Нотаріуси?

  Контакти для зв'язку з цими Нотаріуси ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

 • З котрої і до котрої години приймають Нотаріуси?

  В основному Нотаріуси ведуть прийом за стандартним графіком, але з більшістю можливо домовитись про більш зручний для вас час.

Нотаріуси у Софіївська Борщагівка

Схожі рубрики: Нотаріальна контора у Софіївська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

реєстрація ФОП, оформлення договору позики, видача дубліката документа, засвідчення справжності підпису, договір дарування, реєстрація ТОВ, компаній, підприємств, оформлення заповіту, реєстрація прав на нерухомість, договір оренди транспортного засобу, видача свідоцтв, посвідчення договору купівлі-продажу нерухомості, оформлення договори іпотеки, виїзд додому, направлення запиту фізичній або юридичній особі, оформлення договорів на аліменти, посвідчення договорів міни, оформлення згоди виїзду дитини за кордон, посвідчення підписів на уставних документах, засвідчення вірності копій документів, оформлення спадщини