Київська Софіївська Борщагівка ПіцеріїПіцерії Софіївська Борщагівка

Піцерії у Софіївська Борщагівка

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Пиццерия Terra Pizza
  вулиця Миру, тел. 0 (44) 379-38... показати
  вулиця Миру, 31, тел. +380(44)379-38-90 детальніше
  Піцерії Пиццерия Terra Pizza знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 23:00.
 • Trattoria Vittoria
  Софіївська Борщагівка, вулиця Паширова, тел. 0 (97) 751-00... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Паширова, 2а, тел. +380(97)751-00-70 детальніше
  Піцерії Trattoria Vittoria знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Паширова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.
 • Ресторан PiriPiri
  вулиця Сагайдачного, тел. 0 (44) 500-50... показати
  вулиця Сагайдачного, 16, тел. +380(44)500-50-30 детальніше
  Піцерії Ресторан PiriPiri знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Сагайдачного. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.
 • FineFood pizza&sushi
  вулиця Горького, тел. 0 (44) 502-73... показати
  вулиця Горького, 5б, тел. +380(44)502-73-03 детальніше
  Піцерії FineFood pizza&sushi знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Горького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.

коротко про піцерії у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані піцерії, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про чотири піцерії поряд з цим місцем серед яких Пиццерия Terra Pizza, Trattoria Vittoria, Ресторан PiriPiri та інші , які розташовані на вул. Миру, вул. Паширова, вул. Сагайдачного і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці піцерії.

 • Скільки Піцерії у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 4 Піцерії.

 • Які Піцерії найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Піцерії у Софіївська Борщагівка: Пиццерия Terra Pizza, Trattoria Vittoria, Ресторан PiriPiri.

 • Де знаходиться найближчі від мене Піцерії у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Піцерії, перейдіть на сторінку Піцерії у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Піцерії у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Піцерії залежать від конкретної послуги і Піцерії. Locator.ua дає можливість всім Піцерії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Піцерії.

 • Послугами яких Піцерії у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Піцерії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Пиццерия Terra Pizza, Trattoria Vittoria, Ресторан PiriPiri.

 • Як зв'язатись з цими Піцерії?

  Контакти для зв'язку з цими Піцерії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Піцерії у Софіївська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

японська кухня, континентальна кухня, вегетаріанська кухня, змішана кухня, німецька кухня, Середземноморська кухня, кухня слов'янських народів, Європейська кухня, Рибна кухня, доставка суші, чеська кухня, французька кухня, М'ясна кухня