Київська Софіївська Борщагівка Приватні клінікиПриватні клініки Софіївська Борщагівка

Приватні клініки у Софіївська Борщагівка

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медико-косметологический центр Excellence
  вулиця Миру, тел. 0 (66) 507-99... показати
  вулиця Миру, 41, тел. +380(66)507-99-94 детальніше
  Приватні клініки Медико-косметологический центр Excellence знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Мій лікар
  Софіївська Борщагівка, вулиця Академіка Шалімова, тел. (800) 331-10... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Академіка Шалімова, 67б, тел. 0(800)331-100 детальніше
  Наша головна цінність — здоров’я. Твоє та твоїх близьких. Саме тому ми обслуговуємо безкоштовно у межах декларації. Наші лікарі ще мають вільні місця. Уклади декларацію з твоїм сімейним лікарем...
 • Сімейна клініка Амеда еще 1 адрес
  вулиця Південна, тел. 0 (44) 237-13... показати
  вулиця Південна, 7, тел. +380(44)237-13-11 детальніше
  Приватні клініки Сімейна клініка Амеда знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Південна. Також у цієї організації є ще 1 філій.
 • Сімейна клініка Амеда еще 1 адрес
  вулиця Петрівська, тел. 0 (44) 237-13... показати
  вулиця Петрівська, 1, тел. +380(44)237-13-11 детальніше
  Приватні клініки Сімейна клініка Амеда знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Петрівська. Також у цієї організації є ще 1 філій.

коротко про приватні клініки у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані приватні клініки, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про чотири приватні клініки поряд з цим місцем серед яких Медико-косметологический центр Excellence, Мій лікар, Сімейна клініка Амеда та інші , які розташовані на вул. Миру, вул. Академіка Шалімова, вул. Південна і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні клініки.

 • Скільки Приватні клініки у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 4 Приватні клініки.

 • Які Приватні клініки найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Приватні клініки у Софіївська Борщагівка: Медико-косметологический центр Excellence, Мій лікар, Сімейна клініка Амеда.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватні клініки у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватні клініки, перейдіть на сторінку Приватні клініки у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватні клініки у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Приватні клініки залежать від конкретної послуги і Приватні клініки. Locator.ua дає можливість всім Приватні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватні клініки.

 • Послугами яких Приватні клініки у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медико-косметологический центр Excellence, Мій лікар, Сімейна клініка Амеда.

 • Як зв'язатись з цими Приватні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Приватні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватні клініки у Софіївська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

вакцинація від гепатиту В, медичний огляд, татуаж, вакцинація від коклюша, довідка на роботу, навчання, педіатр, очищення шкіри, лікарняний лист, вакцинація від дифтерії, медичні довідки, консультація сімейного врача, вакцинація від краснухи, лабораторні дослідження, загальний аналіз крові, корекція брів, вакцинація від ковід, довідка в басейн, терапевт, корекція фігури, вакцинація від поліомієліту