Київська Софіївська Борщагівка Художні школи Танцювальні школиТанцювальні школи Софіївська Борщагівка

Танцювальні школи у Софіївська Борщагівка

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Студия развития и досуга Точка комфорта
  Софіївська Борщагівка, вулиця Лесі Українки, тел. 0 (50) 655-62... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Лесі Українки, 11, тел. +380(50)655-62-44 детальніше
  Танцювальні школи Студия развития и досуга Точка комфорта знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Лесі Українки. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.
 • Хореографическая студия Постолята
  вулиця Академіка Амосова, тел. 0 (63) 519-12... показати
  вулиця Академіка Амосова, 10, тел. +380(63)519-12-07 детальніше
  Танцювальні школи Хореографическая студия Постолята знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Академіка Амосова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 15:00 до 21:00.

коротко про танцювальні школи у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані танцювальні школи, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про дві танцювальні школи поряд з цим місцем серед яких Студия развития и досуга Точка комфорта, Хореографическая студия Постолята , які розташовані на вул. Лесі Українки, вул. Академіка Амосова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці танцювальні школи.

 • Скільки Танцювальні школи у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 2 Танцювальні школи.

 • Які Танцювальні школи найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Танцювальні школи у Софіївська Борщагівка: Студия развития и досуга Точка комфорта, Хореографическая студия Постолята.

 • Де знаходиться найближчі від мене Танцювальні школи у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Танцювальні школи, перейдіть на сторінку Танцювальні школи у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Танцювальні школи у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Танцювальні школи залежать від конкретної послуги і Танцювальні школи. Locator.ua дає можливість всім Танцювальні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Танцювальні школи.

 • Послугами яких Танцювальні школи у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Танцювальні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Студия развития и досуга Точка комфорта, Хореографическая студия Постолята.

 • Як зв'язатись з цими Танцювальні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Танцювальні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Танцювальні школи у Софіївська Борщагівка