Київська Софіївська Борщагівка Центри йогиЦентри йоги Софіївська Борщагівка

Центри йоги у Софіївська Борщагівка

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • yogagrem
  Софіївська Борщагівка, вулиця Волошкова, тел. 0 (95) 092-54... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Волошкова, 18, тел. +380(95)092-54-91 детальніше
  Йога в залі на Софіївській Борщагівці за системою Андрія Сідерського YWSAS Yoga Workout Self-Adjustment System Групові та індивідуальні заняття. Ранкові та вечірні групи від нульового до...
 • Студия развития и досуга Точка комфорта
  Софіївська Борщагівка, вулиця Лесі Українки, тел. 0 (50) 655-62... показати
  Софіївська Борщагівка, вулиця Лесі Українки, 11, тел. +380(50)655-62-44 детальніше
  Центри йоги Студия развития и досуга Точка комфорта знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Лесі Українки. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.
 • Пилатес студия Джерельце
  вулиця Івана Франко, тел. 0 (66) 978-23... показати
  вулиця Івана Франко, 5, тел. +380(66)978-23-68 детальніше
  Центри йоги Пилатес студия Джерельце знаходиться у Софіївська Борщагівка, вулиця Івана Франко. Сьогодні ця організація працює за графіком з 20:00 до 21:00.

коротко про центри йоги у Софіївська Борщагівка

На цій сторінці зібрані центри йоги, розташовані у Софіївська Борщагівка. Locator.ua відомо про три центри йоги поряд з цим місцем серед яких yogagrem, Студия развития и досуга Точка комфорта, Пилатес студия Джерельце , які розташовані на вул. Волошкова, вул. Лесі Українки, вул. Івана Франко. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці центри йоги.

 • Скільки Центри йоги у Софіївська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Софіївська Борщагівка ведуть діяльність 3 Центри йоги.

 • Які Центри йоги найкращі у Софіївська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Центри йоги у Софіївська Борщагівка: yogagrem, Студия развития и досуга Точка комфорта, Пилатес студия Джерельце.

 • Де знаходиться найближчі від мене Центри йоги у Софіївська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Центри йоги, перейдіть на сторінку Центри йоги у Софіївська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Центри йоги у Софіївська Борщагівка?

  Ціни на послуги Центри йоги залежать від конкретної послуги і Центри йоги. Locator.ua дає можливість всім Центри йоги вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Центри йоги.

 • Послугами яких Центри йоги у Софіївська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Центри йоги, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: yogagrem, Студия развития и досуга Точка комфорта, Пилатес студия Джерельце.

 • Як зв'язатись з цими Центри йоги?

  Контакти для зв'язку з цими Центри йоги ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Центри йоги у Софіївська Борщагівка